AKCE!

08.02.2019

Chcete začít cvičit a nevíte jak na to? Máte strach že budete ve fitness centru středem pozornosti? Věřte, že toho se bojí většina lidí, kteří ještě v posilovně nebyli.

Odhoďte strach a přijďte cvičit k nám. Zjistíte, že Vaše obavy byly úplně zbytečné. S Vašimi začátky ve cvičení Vám pomůže zkušený trenér, který Vás v tom nenechá samotné. Získáte cenné zkušenosti jak cvičit,správně dýchat, jak zapojovat správné svaly v běžném životě, při práci, sportování, ale třeba i při sezení u počítače. Také Vám rádi poradíme jak se správně stravovat, abyste se dostali do kondice a zůstali fit. Po pár cvičeních zjistíte, že se nemáte čeho bát a že do našeho fitness centra chodí normální lidé, kteří si chtějí kvalitně zacvičit a zapomenout na běžné starosti. Připravili jsme akci speciálně pro Vás, kteří se cvičením začínáte, nebo se k tomu chystáte. Můžete tak získat slevu 50% na první hodinu s osobním trenérem.

Jak na to? Domluvte si lekci přímo s trenérem a vezměte s sebou kamaráda /kamarádku, kteří se chtějí také naučit cvičit. V případě, že vás přijde víc (2-5 lidí) tak všichni získáte slevu 50% na úvodní hodinovou lekci s trenérem. Akce platí od února do dubna. Také můžete využít některý z výhodných balíčků.

Těšíme se na Vás!

Informace o cenách najdete zde.


Zpět na výpis novinek

Máte otázky?

V případě jakýchkoli otázek nebo připomínek nám prosím napište, odpovíme v nejkratším možném čase. Pole označená * jsou povinná.