BDSM masáž v Praze: Krok za krokem.

Dobrý den, v dnešním článku vám rád představím tajemství BDSM masáže i v Praze, které je možno nazývat něco jako nezvyklou formou terapie pro naše tělo i mysl. Ale nebojte se! I když to může znít až příliš divoce, budu vám dopodrobna vysvětlovat krok za krokem, co můžete očekávat, pokud se rozhodnete pro tento nevšední zážitek.

Co je to BDSM masáž?

Možná se ptáte, co vlastně taková BDSM masáž obnáší. Já jsem se v předchozích letech ponořil hluboko do této tématiky sám za účelem výzkumu pro svůj blog a zjistil jsem toho hodně.

BDSM masáž je kombinací tradičních masážných technik a elementů BDSM praktik, které jsou obecně známé jako alternativní formy sexuality. BDSM je zkratkou pro bondage (diskriminace), discipline (disciplína), dominance (dominance), submission (submisivita), sadism (sadismus) a masochism (masochismus). Klíčovým aspektem BDSM praktik je souhlas obou stran a důvěra.

K čemu je BDSM masáž dobrá?

Neměli bychom se však zprvu bát slova BDSM. Ano, toto je okrajový fenomén moderní sexuality, ale při správném provádění může přinést mnoho pozitiv.

Věřte mi nebo ne, ale BDSM masáže mohou zlepšit i vaše fyzické zdraví. Díky jejich zaměření na rozložení svalového napětí a stresu mohou přispívat k celkové relaxaci těla. Osobně jsem si to ověřil na vlastní kůži a musím říct, že se mi během BDSM masáže ulevilo od bolestí zad.

Jak se připravit na BDSM masáž?

Stejně jako při jakýchkoli jiných masážích, je důležité se na BDSM masáž dobrě připravit. Nemějte strach se poradit se svými představami a obavami s masérem. Nemějte strach vyslovit své hranice a svá očekávání.

Moje osobní zkušenost byla napětím plná očekávání, ale kladného vzrušení, když jsem věděl, že vstupuji do něčeho nového a neznámého.

Průběh BDSM masáže

Poté, co jsme si objasnili, jakým způsobem celý proces probíhá, co stimulace BDSM masáží zahrnuje, je na čase rozebrat průběh takovéto masáže.

Uživatelé porovnávají BDSM masáž s horskou dráhou. Tato metafora je velmi výstižná. Počátek je plynulý a jemný, masér se vás pokusí co nejvíce uklidnit, aby jste se cítili pohodlně a bezpečně a postupem času intenzita stoupá.

Pocit po BDSM masáži

A co můžete očekávat po skončení masáže? Někteří zákazníci mění po sezení svůj názor na svoji sexualitu, jiní cítí více sebevědomí a celkové zlepšení svého zdraví.

Osobně jsem se po BDSM masáži cítil jako znovuzrozený a plný nové energie. Klára, moje manželka, to komentovala s úsměvem, že celý týden po tom, jsem byl jako na drogách.

BDSM masáž v Praze

Jako Brňák musím říci, že Praha je městem, kde najdete nejvíce salónů nabízejících služby BDSM masáží. Během svého výzkumu jsem navštívil několik z nich a musím říci, že úroveň profesionality a respektu k zákazníkovi byla vždy na vrcholu.

BDSM masáže v Praze jsou vcelku rozšířené, a to díky rostoucímu zájmu o alternativní formy relaxace.

Závěrem

Určitě vám doporučuji vyzkoušet BDSM masáž alespoň jednou. Učinil jsem tak a stálo to za to. Byl to zážitek, který na sebe nikdy nezapomenu, a pokud si najdete správného maséra, jsem si jistý, že budete mít stejně pozitivní zkušenost jako já.

Na závěr chci říci: buďte otevřeni novým zážitkům a zkuste něco nového. Třeba právě BDSM masáž.

Napsat komentář: