Nuru masáž: Jak ji začlenit do svého plánu pro zdravý vztah

Procč Nuru masáž melinkom do svého vztahového plánu?

Ahoj, jsem Ladislav a dnes bych chtěl promluvit o de facto tajemné a možná i trochu provokativní tématice. Můj papoušek Arnošt, který mě běžně sleduje, když píšu, se rozhodl, že rozhovor o Nuru masáži není pro něj, takže si ho teď nenechám rušit. No, a co je tedy nuru masáž? Nuru masáž pochází z Japonska a zahrnuje použití speciální gelové směsi, která je vysoce kluzká a pro masáž velmi výhodná. Tato směs se nanese na tělo obou partnerů, kteří pak nahý provádějí masáž. Cílem je, jak jistě uhádnete, posílit intimní spojení, rozpustit tělesné blokády a přinést hluboké uspokojení.

Jakую nuru masáž začlenit do svého plánu pro zdravý vztah

Rozhodně není rychlý závod. Chtěli byste se dostat na vrchol Mount Everest za jeden den? No, nevím jak vy, ale já bych raději postupne zvyšoval svou nadmorsku výšku. Stejné je to s nuru masáží. I zde je třeba nejprve zdolat níže položené cesty. Dodal bych, že tajemství je ve zvyklosti, a poté přechází do intenzity a přitažlivosti. Zkusme to tedy rozebrat. Nuru masáž je více než jen fyzický kontakt. Je to celková zkušenost, kdy dva lidé do sebe investují své emoce, svou energii. Je to mise na cestě k naplnění potřeb a přání. Prvním krokem je tedy uzavřít dohodu. O co se jedná? No, jedná se o vytvoření prostoru pro nuru masáž. V tomto prostoru je důležité respektovat potřeby druhé osoby a jejich pohodlí.

Tipy a triky k nuru masáži, o kterých byste měli vědět

Nyní, když chápete, o co jde v nuru masáži, můžu se s vámi podělit o několik tipů a triků. Pokud budete dodržovat tyto rady, masáž bude skvělým zážitkem pro oba z vás. Nuru masáž je mazlivá a erotická. Takže před začátkem budete potřebovat určité věci. Budete potřebovat nuru masážní gel, který je bezbarvý, bez chuti a pachutě. Je také velmi kluzký a poskytuje dokonalý povrch pro tělesný kontakt. Další věc, kterou potřebujete, je vhodné prostředí. Mělo by být pohodlné a teplé, daleko od jakéhokoli zvuku nebo rušení. A konečně, budete potřebovat otevřenou mysl a chuť experimentovat.

Možné výhody nuru masáže pro vztah

Vypadá to, že nuru masáž je jen o sexu a vzrušení, že? No, to není zcela pravda. Ve skutečnosti, nuru masáž může mít řadu úžasných výhod, zejména pro vztah. Především může nuru masáž vést k hluboké intimnosti a sounáležitosti mezi partnery. Tím, že se na sebe také díváte a cítíte se dobře, můžete navzájem posílit spojení. Kromě toho je nuru masáž skvělou cestou k relaxaci a uvolnění stresu, který je v dnešní spěchané době tak všeobecný.

Vyvarování se běžné chybě při nuru masáži

Je však třeba být opatrný, protože nuru masáž je také rychlým způsobem, jak způsobit nepohodlí a bolest, pokud to neděláte správně. Nejčastější chybou je použití příliš mnoho nuru masážního gelu. Nezapomeňte, že gel by měl být použit jen mírně, protože je velmi kluzký. Další častou chybou je nedostatek komunikace. Měli byste se vždy zeptat svého partnera, jak se cítí, a zda je masáž příjemná. A konečně, ujistěte se, že jste oba ve stejném náladě. Pokud jeden z vás není připraven na nuru masáž, může to vést k nepohodlí a nedorozuměním.

Nuru masáž jako odrazový můstek pro další experimenty

A teď poslední partie. Nebojte se tuto zkušenost použít jako odrazový můstek pro další experimenty v intimní sféře. Jakmile se vám podaří nuru masáže zvládnout a příjemně je začlenit do vašeho repertoáru, můžete se podívat po dalších způsobech, jak si užít více intimního času s partnerem. Ať už jde o nové sexuální pozice, hračky či erotické hry, buďte vždy otevření novým zkušenostem. Na konci dne je nejdůležitější to, že nuru masáž by měla být zábava a radost pro oba z vás. Takže se do toho pusťte a užijte to!

Napsat komentář: