Nuru masáž v Praze: Co je to a pro koho je určená

Pojem a historie nuru masáže

Možná se ptáte, co vlastně je nuru masáž, o které bylo v poslední době tolik řečeno. Je to technika, která pochází z Japonska a je spojena s jeho dlouholetou představou o tělesné intimitě a sensualitě. Nuru masáž zahrnuje celkové tělesné kontaktování, při kterém terapeut používá svou vlastní tělesnou hmotu k masírování klienta. Proto představujte si, díváte se na své oblíbené anime, ale místo toho, abyste byli ponořeni do fantastického světa plného boje a dobrodružství, jste ponořeni do světa svůdnosti a uvolnění. Zní to báječně, že? Termín "nuru" doslova znamená "kluzký" v japonském jazyce, což odráží techniku používanou při této masáži.

Proč zvolit nuru masáž?

Takže proč byste si měli vybrat nuru masáž? Teď, když už víte, o co jde? Prvním a hlavním důvodem je, že je to víc než jen masáž. Je to celkový zážitek, který pokrývá vše od uvolnění a relaxace až po intimní společenské setkání. Je to jedinečná cesta k hlubokému pocitu pohody a skloubení s vlastním tělem, jaké není možné dosáhnout standardními masážemi. Samozřejmě, jak mi moje milá Klára vždy říká: „Nemůžeš udělat všechno sám, Radomír.“ Takže ano, nuru masáž je něco, co je ideální zažít s profesionálním masérem nebo masérkou.

Podmínky nuru masáže

S nuru masáží je spojena řada základních podmínek, které rozhodně zahrnují respekt k soukromí a souhlas obou stran. To znamená, že jak klient, tak masér musí být pohodlní a připravení na tento intimní typ setkání. Víte, jak říkám svým kamarádům při našich herních nocích: "Bez souhlasu žádná zábava, kluci." Je to jako při hraní vašeho oblíbeného kooperativního hry – všichni musí být na palubě a připraveni na výzvu, aby se dosáhlo šťastného konce. A nuru masáž není jiná.

Klíčové složky nuru masáže

Jednou z charakteristických složek nuru masáže je speciální gel, který se používá k masírování. Tento gel je vyroben z mořských řas a má jedinečné vlastnosti, díky kterým je velmi kluzký a poskytuje ideální prostředí pro tělesný kontakt během masáže. Je to trochu jako klouzat na obrovské vodní skluzavce, ale bez rizika, že skončíte v bazénu. Je to jednoduše radost!

Výhody a účinky nuru masáže

O výhodách nuru masáže se toho řeklo hodně a já vám mohu potvrdit, že právem. Kromě uvolnění svalů a zlepšení krevního oběhu může nuru masáž také zlepšit kvalitu spánku, zvýšit libido a dokonce podporovat zdraví kůže díky vlastnostem nuru gelu. Řeknu vám, moje Klára měla pravdu, když mi řekla: „Radomír, tohle musíš vyzkoušet, je to něco úplně jiného!“ A já jsem rád, že jsem ji poslechl.

Nuru masáž - závěr

Na závěr mi dovolte říci, že nuru masáž je něco, co stojí za vyzkoušení, ať už jste sami, nebo s partnerem. Je to zážitek, který kombinuje vzrušení a relaxaci do jedinečného balíčku, který je prostě nepopsatelný. Ale jestli si stále nejste jisti, mám pro vás radu - prostě to zkusit. Nemusíte mi věřit na slovo, zkuste to sami a uvidíte, jak se budete cítit. A kdo ví, možná že jako já zjistíte, že nuru masáž je něco, co jste v životě opravdu potřebovali.

Napsat komentář: